24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

14 pracowników magazynu

Ogłoszenie nieaktualne

Berlin

Aktualne możliwości zatrudnienia w Niemczech, Norwegii, Anglii umieszczone są na stronie www.pgra.pl.

Agencja Zatrudnienia EFEKT wpisana do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 7062 poszukuje osób zainteresowanych podjęciem stałej pracy w Niemczech na Magazynie na stanowiskach:
Komisjonerów/Pracowników magazynu

Opis stanowiska:
• Magazyny rozlokowane na terenie całych Niemiec z branży spożywczej
i kosmetycznej
• Komisjonowanie , konfekcjonowanie, składowanie produktów

Wymagania:
• Duże doświadczenie w pracy na magazynie lub produkcji (mile widziane doświadczenie w pracy za granicą)
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Gotowość podjęcia pracy w krótkim terminie na dłuższy okres czasu

Oferujemy:
• Pracę na warunkach niemieckich
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zorganizowane zakwaterowanie

Osoby zainteresowane mogą przesłać dokumenty (CV w języku niemieckim ze zdjęciem) na adres:
magazyn@praca-efekt.pl

W tytule maila wpisując komisjoner.
Wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Kontakt:
Agencja Zatrudnienia EFEKT
ul. Wyzwolenia 4
66-500 Strzelce Krajeńskie
tel. 95 739 7999

Każdego dnia propozycje zatrudnienia w Norwegii, Anglii, Niemczech znajdziesz na www.pgra.pl.

PGRA

ID Oferty:36884
Pracodawca: PGRA
Miejsce pracy:Berlin, Niemcy
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-12-31