19 października 2019, Sobota
Na portalu znajduje się 59350 ogłoszeń

Wyszukiwarka ofert pracy


Słowa kluczowe:
Region:
Branże:

Dobrze wiedzieć


Jeżeli myślisz nad zatrudnieniem pierwszego pracownika, być może zdziwi Cię fakt, żekwota, jakąza niegozapłacisz, jest wyższa aniżeli kwota brutto.W prawie polskim istnieją przepisy, które zobowiązują do płacenia składek i podatków, w tym też świadczenia na ZUS.Dlatego też całkowity koszt pracodawcy jest wyższy..Warto zasięgnąć kompleksowej wiedzy na temat wyliczaniawynagrodzenia, abymieć świadomość, ile zapłacimy za danego pracownika.
Czytaj więcej >>
Praca w Niemczech to dla wielu osób cały czas bardzo atrakcyjna możliwość uzyskania większych zarobków niż w kraju. Ofert typu opiekunka osób starszych Niemcy w sieci nie brakuje, a zainteresowanie taką pracą utrzymuje się na wysokim poziomie. Jednak czy każdy nadaje się do takiej pracy? Jakie wymagania stawiają przed kandydatami do pracy agencje pośredniczące w pracy tego typu? Czy trzeba mieć kwalifikacje, aby w taki sposób zarabiać na życie?
Czytaj więcej >>

Promowane oferty pracy


Chcesz aby twoja oferta wyświetlała się w tym miejscu?Rekrutują


Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj
Nie masz konta? Zarejestruj się

Extra Oferta


Twoja oferta w tym miejscu?

Chcesz aby Twoja oferta pracy wyświetlała się w tym miejscu za jedyne 20 złotych netto? To bardzo proste. Wypromuj swoją ofertę pracy.

Wyróżnij się »

Sonda


Czy warto rozmawiać w pracy o sprawach prywatnych