21 września 2021, Wtorek
Na portalu znajduje się 60094 ogłoszeń

Z nami jest bezpiecznie

Jesteśmy jednym z liderów rynku ochrony w Polsce. Od blisko 24 lat chronimy firmy, instytucje i osoby prywatne zapewniając im poczucie bezpieczeństwa. Działamy na pierwszej linii wsparcia biznesu oferując dedykowane rozwiązania uwzględniające specyficzne wymagania i możliwości naszych Klientów.


Bezpieczeństwo polega na przewidywaniu zagrożeń.


Rozumiemy biznesy naszych Klientów, dlatego usługi dopasowujemy do specyfiki poszczególnych branż. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz bogaty potencjał logistyczny i osobowy, dobieramy zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników. Aby zagwarantować skuteczną ochronę koncentrujemy się na poczuciu bezpieczeństwa naszych Klientów – dokonujemy oceny zagrożeń i identyfikujemy luki w zabezpieczeniach. W kontekście potencjalnych zagrożeń takich jak ryzyko strat w łańcuchu dostaw i przemyśle, konieczne staje się myślenie o ich ograniczaniu (loss prevention). Z tego też powodu Impel Security wraz z firmą Sasma organizuje „6th Business Security Conference” – największe wydarzenie w branży bezpieczeństwa biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej, na którym pojawią się szefowie działów bezpieczeństwa największych światowych koncernów oraz przedstawiciele instytucji rządowych.


Spokój, wsparcie, ochrona


Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i osiągnięciami w dziedzinie ochrony, wykorzystujemy nowoczesną technikę do wspierania działań naszych pracowników.


W oparciu o wysokiej jakości technologię, wiedzę i doświadczenie w branży, roztaczamy szeroko rozumianą opiekę, zarówno nad dużymi przedsiębiorstwami, bankami, imprezami masowymi jak i nad małymi firmami, eventami, czy osobami prywatnymi. Jesteśmy firmą nowoczesną i wielozadaniową. Realizując usługi fizycznej ochrony osób i mienia, monitoringu, cash handlingu i zarządzania dokumentacją zabezpieczamy ponad 6.500 obiektów, obsługujemy 4.500 bankomatów i przeliczamy 12,5 miliarda wolumenu miesięcznie. Posiadamy ponad 2.100 jednostek broni, a usługę ochrony realizuje blisko 14.000 pracowników. Z nami jest bezpiecznie.


Masz pytania dotyczące Impel Security? Chcesz wiedzieć jeszcze więcej? Napisz: redakcja@blogimpel.pl


Zapomniałeś hasła? Kliknij tutaj
Nie masz konta? Zarejestruj się

Extra Oferta


Twoja oferta w tym miejscu?

Chcesz aby Twoja oferta pracy wyświetlała się w tym miejscu za jedyne 20 złotych netto? To bardzo proste. Wypromuj swoją ofertę pracy.

Wyróżnij się »

Sonda


Czy warto rozmawiać w pracy o sprawach prywatnych