29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Account Manager - praktyki dla studentów

Ogłoszenie nieaktualne

Radom

Jesteś studentem ?
Planujesz w wakacje zdobyć gruntowne doświadczenie?
Szukasz płatnego programu praktyk?
Chcesz by praktyki były kolejnym krokiem w stronę wymarzonej pracy?
Agencja reklamy kreatywnej Szare Komórki szuka takich jak Ty!
Więcej informacji na szarekomorki.com/rekrutacja

Zakres obowiązków
Zadaniem dla każdego praktykanta będzie zarządzanie ogólnopolskim projektem na terenie miasta z którego został zrekrutowany.
Szczegółowy opis programu praktyk na www.szarekomorki.com/rekrutacja

Oferujemy

- szkolenia przygotowujące do pracy jako Account Manager
- program praktyk podczas którego zdobędziesz gruntowne doświadczenie
- wynagrodzenie
- nagrody o łącznej wartości 12 000 zł dla 6 najlepszych praktykantów
- propozycje dalszej współpracy dla najlepszych
Szczegółowy plan praktyk na www.szarekomorki.com/rekrutacja

Informacje dodatkowe

Zgłoszenia proszę nadsyłać do 30 kwietnia za pośrednictwem strony www.szarekomorki.com/rekrutacja

Szarekomorki

ID Oferty:32622
Pracodawca: Szarekomorki
Miejsce pracy:Radom, Polska
Branża: Marketing
Rodzaj umowy: Praktyki/staż
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-04-30