19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Account Manager

Ogłoszenie nieaktualne

Gdańsk

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Dla swojego Klienta, jedynego w Polsce, autoryzowanego dystrybutora najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Mechanik Serwisu Polowego Maszyn Budowlanych
Nr Ref MSPMB/Rz/85/2018
Miejsce Pracy: Rzeszów i okolice

Obowiązki:
• Serwis maszyn budowlanych.
• Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych.
• Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu.
Wymagania:
• Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej.
• Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki.
• Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem.
• Prawo jazdy kat. B.
• Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie.
• Podstawowa znajomość języka angielskiego, w tym technicznego.
Oferujemy:
• Pracę w przyjaznym zespole u lidera w branży maszyn budowlanych.
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Program wdrożeniowy.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Szkolenia techniczne i produktowe – średnio 70h szkoleń w roku.
• Premię kwartalną w oparciu o system motywacyjny.
• Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego.
• Narzędzia pracy, samochód serwisowy, telefon, komputer, odzież roboczą, artykuły BHP etc.
• Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.
• Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, bilety do kina, prezenty dla dzieci, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
• Spotkania integracyjnie.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: karolina.klaro@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: MSPMB/Rz/85/2018
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

ID Oferty:77116
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Gdańsk, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-09-12