20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Account Manager

Ogłoszenie nieaktualne

Gdańsk

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Dla swojego Klienta, firmy z branży IT, świadczącej usługi konsultingowe i audytowe, zapewniającej przygotowanie i wsparcie procesu project management, a także pełniącej opiekę nad określonymi obszarami infrastruktury teleinformatycznej, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr Ref: AM/WP/126/2018
Miejsce Pracy: Gdańsk/cała Polska

Obowiązki:
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Utrzymywanie i rozwój kontaktów z bieżącymi klientami
- Prognozowanie danych sprzedażowych
- Realizacja założonych celów
- Raportowanie wyników

Wymagania

Wymagania:
- Znajomość pakietu MS Office
- Wykształcenie wyższe
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z klientami i zapoznawanie się z materiałami
- Kilkuletnie doświadczenie w dziale sprzedaży
- Umiejętność jasnego, zwięzłego wyrażania myśli oraz przełożenia celów na praktykę
- Umiejętność prowadzenia rozmowy handlowej

Oferujemy

- Pracę w dynamicznym środowisku w rozwijającej się firmie z branży IT
- Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe powiększone o prowizję
- Pracę na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego (biuro w Gdańsku)
- Możliwość rozwoju, jasna ścieżka kariery

Informacje dodatkowe

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: AM/WP/126/2018

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

ID Oferty:77451
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Gdańsk, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Kontrakt
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-08-01