20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Account Manager

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta z branży IT oferującego kompleksowe wsparcie, od strony handlowej jak i technicznej, w zakresie projektów informatycznych, programistycznych czy wdrożeniowych, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr Ref: AM/WAW/215/2017

Miejsce Pracy: Warszawa

Wymagania

minimum 2-letniego doświadczenia w sprzedaży w sektorze B2B (mile widziane w branży IT)
wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki
ciekawość rynku IT oraz umiejętność poszukiwania nowych kierunków obszarów konkurencyjności
orientacja na rozwój i sprzedaż produktów
entuzjazm i otwartość w kontaktach z nowymi Klientami firmy
dynamizm i zaangażowanie
umiejętność organizacji czasu pracy
prawo jazdy kat. B
znajomość języka angielskiego

Oferujemy

przyjazną atmosferę pracy w środowisku profesjonalistów
niezależność i autonomię w pracy
atrakcyjny dwuskładnikowy system wynagrodzeń
elastyczną formę współpracy (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
przy dobrych wynikach możliwa częściowa praca typu Home Office lub ruchome godziny pracy
możliwości rozwoju zawodowego – udział w wielu szkoleniach m.in. prowadzonych u klientów
udział w ciekawych projektach
udział w imprezach organizowanych przez firmę, m.in. wyjazdy integracyjne
niezbędne narzędzia do pracy, auto służbowe do dyspozycji

Informacje dodatkowe

Obowiązki:
aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z sektora B2B i public oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych
przygotowywanie ofert, prezentacji i umów
negocjowanie warunków współpracy
realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
świadczenie wysokiej jakości usług na rzecz Klientów firmy

ID Oferty:73409
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-12-31