19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Analityk Biznesowy

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 200 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: IT.ANBIZ/WAW/0711/4U

Obowiązki:
• Komunikacja z klientem w zakresie zbierania i analizy wymagań
• Sugerowanie rozwiązań na poziomie funkcjonalnym i systemowym
• Współpraca z zespołem programistów i testerów
• Przeprowadzanie i koordynacja testów UAT
• Weryfikacja i zatwierdzanie testów QA
• Dokumentowanie wymagań klientów i przypadków użycia (use cases)
• Wspieranie Kierownika Projektu w procesie wytwarzania oprogramowania

Wymagania

Wymagania:
• Co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka
• Doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym zespole)
• Doświadczenie w przeprowadzaniu testów UAT
• Wiedza z zakresu QA
• Dobra znajomość języka SQL
• Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów
• Mile widziana znajomość rozwiązań logistycznych DMS
• Otwartość na wyjazdy zagraniczne

Dodatkowe atuty:
• Znajomość UML

Oferujemy

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Informacje dodatkowe

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: praca@smtsoftware.com.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software S.A., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).

ID Oferty:13194
Pracodawca: SMT Software S.A.
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: IT
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2011-08-31