24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Analityk ds. Marketingu internetowego

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest firma posiadająca i zarządzająca największymi portalami biletowymi online na wydarzenia kulturowe. W związku z jej intensywnym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:
Nr Ref: AMI/WAW/227/2017
Miejsce Pracy: Blizne-Jasińskiego, Warszawa

Obowiązki:
prowadzenie oraz optymalizacja kampanii reklamowych (Adwords, Facebook Ads)
kontrola nad budżetami i targetami kampanii SEM
analiza efektywności prowadzonych działań i raportowanie wyników
pisanie, redagowanie i publikacja online materiałów reklamowych
pozyskiwanie partnerów handlowych poprzez umowy barterowe i afiliacje
nadzór nad programem newsletterowym

Wymagania

wykształcenie wyższe lub w trakcie studiow
doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość tematyki marketingu internetowego i mediów społecznościowych
znajomość SEO, Google Adwords, Facebook Ads, Google Analytics
znajomość pakietu MS Office
dobra znajomość języka angielskiego
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
inicjatywa i zaangażowanie
zdolność szybkiego uczenia się
prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Możliwości rozwoju osobistego oraz własnej marki
Dużą swobodę w działaniu,
Możliwość realizacji własnych pomysłów,
Czynny udział w rozwoju firmy,
Stabilność zatrudnienia – umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanego doświadczenia)
Pracę w kameralnym środowisku (willa z dużym ogrodem)
Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych,
Niezbędne narzędzia do pracy.

ID Oferty:74222
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Marketing
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-09-11