20 kwietnia 2024, Sobota

Animator(ka) w hotelu 4* w Szwardzwaldzie- Nowa oferta! [23/ANI]

Ogłoszenie nieaktualne

Szwardzwald

Praca w hotelu położonym w malowniczym rejonie Badenii- Wirtembergii, polegająca na organizowaniu zajęć dla dzieci oraz opiece nad nimi.

Oczekujemy:
Kandydat/ka musi umiec dobrze po niemiecku- co najmniej B1 lub B2.
Duża aktywność i kreatywność w organizowaniu czasu dzieciom.
Wysoka kultura osobista.
Doświadczenie nie jest wymagane.
Dojazd na własną rękę lub za pośrednictwem naszego przewoźnika.

Obowiązki:
Opieka nad dziećmi oraz tworzenie animacji w hotelowym klubie dziecięcym.
Praca 8h - 5dni/ tydzień lub 8h- 5,5dnia/tydzień

Oferujemy:
Pracę od zaraz.
Wynagrodzenie 1050 Euro/ mies.
Zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym oraz wyżywienie na miejscu w hotelu, już wkalkulowane w wynagrodzenie.
Wi-Fi 30 Euro/ mies.( 60euro/ pokój)

Umowa z pracodawcą niemieckim obejmująca cały pakiet socjalny i ubezpieczenie.

„Aplikując, kandydat wyraża zgodę na wykorzystywanie jego danych osobowych przez niemiecką agencję pracy do znalezienia niemieckiego pracodawcy”

Informacje dodatkowe

Serdecznie zapraszamy do przesyłania CV.

cv@jobconnection24.pl

+48 509 134 590

+48 570 398 301

Z góry dziękujemy, ze Państwo zaufali naszej firmie.

www.jobconnection24.pl
www.facebook.com/pracawhoteluniemcy

Biuro DE
ul.Vitenhofweg 5
79653 Lenzkirch

>>BĄDŹ NA BIEŻĄCO. POLUB NAS NA FACEBOOKU ABY ŚLEDZIĆ NASZE AKTUALNE OFERTY PRACY

jobconnection24.pl

ID Oferty:69392
Pracodawca: jobconnection24.pl
Miejsce pracy:Szwardzwald, Niemcy
Branża: Turystyka i hotelarstwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2017-07-31