29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Ankieter / Audytor – Bytom

Ogłoszenie nieaktualne

Bytom

Miejsce pracy: Bytom

Poszukujemy osób do współpracy na stanowisko audytora / ankietera ds. przeprowadzania konsumenckich badań rynku w Bytomiu od 15.go października.

Obowiązki:

Do obowiązków pracownika należeć będzie wizytowanie wskazanego punktu sprzedaży 7 dni pod rząd w celu zebrania danych z punktu sprzedaży na podstawie przeprowadzonej w placówce wizytacji i kontroli.

Umowa: Umowa zlecenie

Stawka: 14zł netto za jedną ankietę, za 7 ankiet pod rząd w tygodniu 98zł na rękę za jeden punkt sprzedaży.

Termin zlecenia: 15-21.10.2012, osoba powinna być dyspozycyjna od 10 do 18, w tym przedziale należy wykonać ankiety.

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie;
- Doświadczenie w pracy w branży FMCG mile widziane;
- Skrupulatność i dokładność;
- Uczciwość;
- Zaangażowanie i zapał do pracy;
- Dobra organizacja pracy własnej z nastawieniem na realizację wyznaczonych celów;
- Mile widziani studenci zaoczni;

Oferujemy:
- Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku;
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Długofalową współpracę;
- Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie;
- Możliwość awansu;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@ad-btl.pl w temacie maila wpisując: Audytor Bytom

ID Oferty:19785
Pracodawca: Agencja Advanced BTL
Miejsce pracy:Bytom, Polska
Branża: Marketing
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2012-10-14