28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Ankieter / Audytor Ustrzyki Dolne

Ogłoszenie nieaktualne

Ustrzyki Dolne

Miejsce pracy: Ustrzyki Dolne i różne regiony województwa podkarpackiego

Poszukujemy kilkunastu osób do współpracy na stanowisko ankietera na terenie Ustrzyk Dolnych i całego województwa podkarpackiego, na terenie różnych gmin.

Obowiązki:

Do obowiązków pracownika należeć będzie wizytowanie punktów sprzedaży na podległym terenie w celu zebrania danych z punktu sprzedaży na podstawie przeprowadzonej w placówce wizytacji i kontroli.

Umowa: Umowa o dzieło

Termin zlecenia: 29.10 - 10.12.2012

Wymagania:
- Wykształcenie minimum średnie;
- Własny środek transportu;
- Doświadczenie w pracy w branży FMCG mile widziane;
- Skrupulatność i dokładność;
- Uczciwość;
- Zaangażowanie i zapał do pracy;
- Dobra organizacja pracy własnej z nastawieniem na realizację wyznaczonych celów;
- Mile widziani studenci zaoczni;

Oferujemy:
- Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku;
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole;
- Długofalową współpracę;
- Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie;
- Możliwość awansu;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@ad-btl.pl w temacie maila wpisując: „Audytor podkarpackie, Ustrzyki Dolne”

ID Oferty:19797
Pracodawca: Agencja Advanced BTL
Miejsce pracy:Ustrzyki Dolne, Polska
Branża: Marketing
Rodzaj umowy: Umowa o dzieło
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2012-10-31