26 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

AP Accountant

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, działającej w ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie suplementacji, zajmującej się sprzedażą suplementów diety, do zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref: WWW15APAHB
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

• Pełna obsługa procesu AP,
• Procesowanie i weryfikacja faktur,
• Audyt dokumentów,
• Sporządzanie raportów zgodznie z procedurami firmy,
• Cotygodniowe uzgdanianie poprawności salda bankowego,
• Współpraca z zakresie księgowości z zagranicznymi biurami,
• Współpraca z zespołem AP,

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe (matematyka, finanse, itp.),
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego bądź francuskiego,
• Biegła znajomość obsługi MS Office,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Umiejętności analityczne i szybkiego uczenia się,
• Mile widziane kursy z zakresu księgowości,

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy,
• Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Dynamiczną atmosferę,
• Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV:
w.wilga@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WWW15APAHB

(z dopiskiem„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

ID Oferty:47780
Pracodawca: Jobfinder
Miejsce pracy:Kraków, Polska
Branża: Księgowość
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-07-31