18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Architekt / Grafik

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Nasz Klient to Firma deweloperska, która działa od 15 lat, w Polsce i na arenie międzynarodowej. Świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. W związku z rozwojem Firmy poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: WWW15GASB

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie wstępnych koncepcji zagospodarowania terenu,
• Przygotowywanie i opracowywanie layoutów dla powierzchni komercyjnych,
• Wykonywanie opracowań graficznych na potrzeby marketingowe (mapki lokalizacyjne, schematy komunikacyjne, plany zagospodarowania terenu),
• Opracowania graficzne prezentacji projektów inwestycyjnych,
• Przygotowanie ofert dla najemców Parków Logistycznych (hale magazynowe),

Wymagania

• Wykształcenie wyższe lub techniczne kierunkowe - architektura, grafika komputerowa (także mile widziani Studenci ostatniego roku studiów),
• Podstawowa wiedza z z zakresu architektury/budownictwa,
• Doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu layoutów i wizualizacji,
• Znajomość programów do projektowania (AUTOCAD), a także pakietu Adobe: Illustrator, Photoshop, InDesign (mile widziane), Corel Draw oraz Microsoft Office (głównie PowerPoint)
• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
• Zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność, odpowiedzialność
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz podstawowe umiejętności w zakresie grafiki komputerowej.

Oferujemy

Pracę na pełny etat na umowę o pracę,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
Stabilne zatrudnienie,
Rozwojowe, profesjonalne, rozwojowe środowisko pracy.

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV:
w.wilga@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WWW15GASB

(z dopiskiem„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

ID Oferty:45092
Pracodawca: Jobfinder
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Architektura
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-05-15