28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Architekt (sektor przemysłowy)

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

Nasz Klient to firma deweloperska, która działa od 10 lat, w Polsce i na arenie międzynarodowej. Realizuje projekty deweloperske i świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie doradztwa na rynku nieruchomości. W związku z rozwojem poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref: WWW16APSB

Zakres obowiązków:
• Projektowanie parków magazynowo-produkcyjnych
• Projektowanie hal na zamówienie klienta - BTS
• Sporządzanie dokumentacji technicznej projektów budowlanych do pozwolenia na budowę
• Nadzorowanie procedur administracyjnych dla uzyskania wszelkich decyzji administracyjnych
• Przygotowywanie wizualizacji dla celów marketingowych
• Załatwianie spraw formalno-prawnych związanych z procesem projektowym

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Min. 5 letnie doświadczenie w projektowaniu hal magazynowo-produkcyjnych
• Biegła znajomość prawa budowlanego, warunków technicznych i norm,
• Uprawnienia architektoniczne
• Kreatywność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność, odpowiedzialność
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• Przyjazną atmosferę pracy
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV:
w.wilga@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WWW16APSB

(z dopiskiem„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

ID Oferty:53585
Pracodawca: Jobfinder
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Architektura
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2016-02-19