25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Architekt/ Urbanista

Ogłoszenie nieaktualne

Katowice

Region : Okolice Katowic

Obowiązki:
- Projektowanie zagospodarowania przestrzennego terenu dla projektów infrastruktury liniowej (kładki, przejscia, itp.)
- załatwianie spraw z władzami, urzędami, instytucjami, przedsiębiorstwami z zakresu prowadzonych spraw,
- wykonywanie zleconych czynności mających na celu zebranie danych materiałów wejściowych do procesu projektowania,
- wykonywanie zleconych czynności mających na celu uzyskanie stanowisk zainteresowanych stron zgodnie z wymaganiami zamawiającego dokumentacją projektową i obowiązującymi przepisami,
-współpraca z innymi specjalistami w zakresie realizowania projektów,
- koordynowanie prac współpracujących z projektantem asystentów,
- koordynowanie pracy projektantów innych branż niezbędnych dla opracowania kompletnej dokumentacji projektowej.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe budowlane w specjalności architektonicznej
- uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń
- kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
- znajomość programów AutoCad/ MicroStation
- umiejętność pracy w zespole
- dobra organizacja pracy, sumienność

Oferujemy

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagrodzeń w zależności od posiadanego doświadczenia
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę przy ciekawych projektach dla prestiżowej firmy

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie cv na adres : marta.andrzejewska@polishpersonnel.com z dopiskiem :”Architekt/urbanista ” w tytule wiadomości.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustaw? z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

ID Oferty:14189
Pracodawca: Polish Personnel
Miejsce pracy:Katowice, Polska
Branża: Architektura
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2011-12-05