28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Asystent działu handlowego

Ogłoszenie nieaktualne

Warszawa

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach.

Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży IT poszukujemy:
Osoby na stanowisko Asystenta Działu Handlowego Warszawa Białołęka - ul. Daniszewska
Oferujemy:
- Pracę od poniedziałku do piątku
- Umowę zlecenie
- Stawkę 15 zł brutto za godzinę
- Pracę w miłej atmosferze, w międzynarodowym środowisku
- Pracę od zaraz do końca września z możliwością przedłużenia współpracy

Wymagania:
- Biegła znajomość języka angielskiego
- Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku (również praktyki oraz staże)
- Status studenta (do 26 roku)
Obowiązki:
- Tworzenie prezentacji w Power Poincie
- Tworzenie zestawień w Excelu
- Wykonywanie prac administracjo
- biurowych oraz inne prace związane z funkcjonowaniem działu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich CV na adres warszawa@wyghr.pl z dopiskiem numeru referencyjnego ADH17/17/WAW

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Olga Czupryńska Specjalista ds. Rekrutacji Stałych WYG HR Consulting Sp. z o.o. tel: mob: +48 515 323 359

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:71314
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Warszawa, Polska
Branża: Administracja
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-09-30