29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

ASYSTENT/-KA NA BUDOWIE (Chrzanów)

Ogłoszenie nieaktualne

Chrzanów

Nazywamy się JOBS PLUS i jesteśmy agencją HR. W związku z rozbudową dużego zakładu produkcyjnego z branży spożywczej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

ASYSTENTA/-KI NA BUDOWIE
Miejsce pracy: Chrzanów

Najważniejsze obowiązki:
• nadzór nad pracami budowlanymi
• prowadzenie dokumentacji biurowej
• wsparcie Kierownika w zakresie wykonywania codziennych obowiązków

Wymagania

Nasze wymagania:
• wykształcenie kierunkowe
• znajomość technologii budowlanych i umiejętność czytania dokumentacji
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

Oferujemy

Oferujemy :

• pracę w Chrzanowie „od zaraz”
• atrakcyjne wynagrodzenie
• stabilne zatrudnienie
• możliwość zdobycia doświadczenia w rozbudowie dużego zakładu produkcyjnego

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@jobsplus.pl z dopiskiem: " ASYSTENT NA BUDOWIE /CHRZANÓW".

Prosimy dopisać do CV klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.”

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.

JOBS PLUS

ID Oferty:57803
Pracodawca: JOBS PLUS
Miejsce pracy:Chrzanów, Polska
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2016-08-18