19 maja 2019, Niedziela
Na portalu znajduje się 58422 ogłoszeń

Zobacz podobną ofertę

Automatyk Zmianowy

Gliwice

Dla naszego Klienta - globalnego koncernu motoryzacyjnego, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref. AZG/6404

Najważniejsze obowiązki:
analiza oprogramowania maszyn i urządzeń oraz awarii w celu zwiększenia dostępności operacyjnej maszyn i bezpieczeństwa,
zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych w zakresie sterowania, układów automatyki i instalacji elektrycznych,
umiejętność obsługi i programowania sterowników PLC,
modernizacja oraz instalacja nowych maszyn.

Wymagania

wykształcenie techniczne lub inżynierskie o profilu automatyk, elektronik lub elektryk,
minimum podstawowa znajomość programowania sterowników PLC,
uprawnienia SEP do 1 kV,
umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych.

Oferujemy

stacjonarną pracę w systemie trzyzmianowym,
stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, stale rozwijającej się firmie,
pakiet szkoleń,
uczestnictwo w ciekawych projektach/uruchomieniach,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwości rozwoju zawodowego.

Informacje dodatkowe

CV prosimy przesyłać na adres: praca@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Talent Partners

ID Oferty:86088
Pracodawca: Talent Partners
Miejsce pracy:Gliwice, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: ---
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-05-21