18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

BETONIARZ, ZBROJARZ, CIEŚLA SZALUNKOWY

Ogłoszenie nieaktualne

Francja

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy budowlanej, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Francja
Obowiązki:
• montaż szalunków (znajomość technologii francuskich mile widziana),
• wykonywanie konstrukcji betonowych oraz żelbetonowych,
• wykonywanie zbrojeń,
• zbrojenie i betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym,
• czytanie francuskich planów budowlanych
• prace ogólnobudowlane na wysokości.

Wymagania

Wymagania:
• minimum 10 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• doświadczenie w pracy z szalunkami (stropy),
• umiejętność czytania rysunku technicznego,
• gotowość do podjęcia pracy w wyznaczonym terminie (szybkie wyjazdy),
• minimum komunikatywna znajomość języka francuskiego,
• podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu),
• gotowość do przedstawienia świadectw pracy oraz referencji,
• wykonanie aktualnych badań Medycyny Pracy (zgodnie ze skierowaniem wystawionym przez INTERIMAX).
• czynne prawo jazdy kategorii B i możliwość wyjazdu własnym samochodem,

Oferujemy

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
• kontrakt na terenie Francji u sprawdzonego Klienta,
• zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,
• bezpłatne zakwaterowanie o dobrym standardzie,
• pomoc przy organizacji wyjazdu do Francji.

Informacje dodatkowe

Jeśli jesteś zainteresowany/a powyższą ofertą, aplikuj poprzez poniższy link.
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX International Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

ID Oferty:44731
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Francja, Francja
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2015-04-15