29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Blacharz Samochodowy

Ogłoszenie nieaktualne

Irlandia

ACE AUTOBODY, lider serwisów samochodowych na terenie Irlandii poszukuje kandydatów do stałej pracy na stanowisku:

Blacharz samochodowy
Lokalizacja: Irlandia

Zakres obowiązków:

- Montaż i demontaż elementów blacharskich

- Szpachlowanie, szlifowanie, spawanie

- Przygotowanie do lakierowania

Wymagania

Wymagania:

- 3 lata doświadczenia na stanowisku blacharza samochodowego

- Ważne prawo jazdy kat B.

- Umiejętność spawania

Oferujemy

Oferujemy:

- Umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

- Zatrudnienie w firmie o renomowanej pozycji na rynku

- Atrakcyjne wynagrodzenie (ponad 10000 zł)

- Nadgodziny płatne 150% stawki podstawowej

- Pomoc w organizacji zakwaterowania

- Niezbędne narzędzia pracy

Informacje dodatkowe

Rozpoczęcie pracy: termin do ustalenia z kandydatem.

Więcej informacji o pracodawcy:

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prześlij swoje CV na adres praca@globalforce.pl

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem podanych dobrowolnie w procesie aplikowania na stanowisko danych osobowych jest GlobalForce Services Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Królewska 65a/1. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom GlobalForce) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Podane dane osobowe będą udostępniane do GlobalForce Resources z siedziba w Irlandii– wyłącznie w celach rekrutacji na dane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do GlobalForce w każdy możliwy sposób. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich zmiany, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w GlobalForce prosimy o kontakt pod adresem email: biuro@globalforce.pl

GlobalForce Services Sp. z o. o.

ID Oferty:79846
Pracodawca: GlobalForce Services Sp. z o. o.
Miejsce pracy:Irlandia, Irlandia
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2018-07-27