28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Blacharz/Lakiernik Samochodowy

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Obecnie, dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy pilnie osób do podjęcia pracy jako:
Blacharz / Lakiernik samochodowy
Branża: Technika, Inżynieria
Kraj: Francja
Region / województwo: Hauts-de-France
Miejsce pracy / miejscowość: Strazeele, Lille
Zadania:
• praca w warsztacie samochodowym (samochody ciężarowe i gospodarcze)
• przygotowanie blachy: szpachlowanie, szlifowanie, gładzenie, polerowanie
• przygotowanie powierzchni do lakierowania
• lakierowanie powierzchni
Oferujemy:
• francuską umowę o prace tymczasową
• stawkę godzinową+premie
• bezpłatne zakwaterowanie
• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
Wymagania:
• minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (znajomość zagadnień lakiernictwa oraz mechaniki samochodowej)
• dokładność, precyzja, estetyka wykonania
• znajomość języka francuskiego lub angielskiego
Ilość wakatów: 1
Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/blacharzlakiernik-samochodowy/
Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, 30-085 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

INTERIMAX

ID Oferty:79771
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Kraków, Francja
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-07-14