19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Brygadzista Zespołu Elektryków

Ogłoszenie nieaktualne

Brzesko

Zakres obowiązków:

• Wykonawstwo instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych na terenie głownie na terenie Europy zachodniej.
• Nadzór nad terminową realizacją zadań, zgodnie z ustalonym harmonogramem prac.
• Organizowanie pracy podległej brygady.
• Instalacja i podłączanie urządzeń na podstawie schematów elektrycznych.
• Zapewnienie wysokiej jakości wykonania zadań powierzonych brygadzie.
• Nadzór nad dokumentacją i narzędziami pracy.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie min. zawodowe, elektrotechniczne (lub pokrewne).
• Min. 3-letnie doświadczenie w zawodzie elektromontera, w tym min. 1-rok doświadczenia jako brygadzista lub prowadzący.
• Doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych w zakładach przemysłowych.
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych.
• Aktualne uprawnienia SEP do 1 kV lub wyższe.
• Pełna dyspozycyjność do wyjazdów na delegacje w Polsce i za granicę.
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu.
• Mile widziana znajomość j. angielskiego i / lub niemieckiego.
• Prawo jazdy KAT. B, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz ważny paszport.

Oferujemy

Oferujemy:

• Umowę o pracę.
• Atrakcyjne wynagrodzenie: wysoka stawka godzinowa plus diety oraz premie.
• Brak dodatkowych kosztów- Pracodawca pokrywa koszty zakwaterowania i dojazdy.
• Dogodne warunki zjazdów do Kraju (dbamy o to, aby były możliwie częste i regularne).
• Realizację projektów w międzynarodowym środowisku, w polskiej firmie z tradycjami i 30- letnim doświadczeniem w elektroinstalacjach i mechanice urządzeń produkcyjnych, posiadającej wysoką renomę w Europie i na świecie.
• Dostęp do profesjonalnego sprzętu i narzędzi pracy.

Informacje dodatkowe

Od ponad 10 lat z powodzeniem wspieramy naszych klientów w rekrutacji specjalistów i fachowców do pracy w kraju i za granicą dla różnych gałęzi przemysłu.
Współpracujemy tylko z najbardziej rzetelnymi i stabilnymi firmami, które zapewniają swoim pracownikom wysoki standard zatrudnienia. Posiadamy akredytację KRAZ (nr 6257).

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

ID Oferty:71957
Pracodawca: ILLUSTRO Doradztwo S.C.
Miejsce pracy:Brzesko, Niemcy
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-09-30