29 marca 2024, Piątek

Bułgaria- Konsultant obsługi klienta z j. niemieckim lub j.francuskim

Ogłoszenie nieaktualne

Sofia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek
w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Aktualnie dla naszego zagranicznego Klienta z branży informatycznej - poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Konsultant obsługi klienta z j. niemieckim lub j.francuskim
Nr ref.: TSA/B/10/2014
Miejsce pracy: Sofia, Bułgaria
Opis stanowiska:
Wsparcie techniczne, analiza i rozwiązywanie spraw klientów, prowadzenie rejestru zamówień.
Obowiązki :
• Profesjonalna obsługa telefoniczna klientów
• Rozwiązywanie problemów natury technicznej dla poszczególnych typów produktów
• Administracja prowadzonych spraw w systemie komputerowym
• Utrzymywanie kontaktu ze stałymi klientami
• Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość co najmniej jednego języka obcego – j. francuski lub j. niemiecki
• Dobra znajomość j. angielskiego
• Znajomość pakietu MS Office
• Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
• Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów
• Chęć wyjazdu za granicę na dłuższy okres czasu
• Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta (call center)

Oferujemy

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami bułgarskiego Kodeksu Pracy
• Kontrakt na 6 miesięcy z możliwością otrzymania umowy na czas nieokreślony
• Płatny miesiąc szkolenia wdrażającego
• Atrakcyjny pakiet relokacyjny (darmowe zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc pracy, darmowy przelot w jedną stronę do Bułgarii, bony na posiłki oraz dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne)
• Możliwość doskonalenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

Informacje dodatkowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego TSA/B/10/2014do biura Adecco na adres e-mail:
air.krakow@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r.
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.
Informacja dotyczy oferty pracy za granicą. Adecco jest agencją zatrudniania nr 364.

ID Oferty:39931
Pracodawca: Adecco
Miejsce pracy:Sofia, Bułgaria
Branża: Doradztwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2014-11-14