19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Call Center - wydawnictwo

Ogłoszenie nieaktualne

Sopot Wyścigi

WYG HR Consulting sp. z o.o. jest częścią Grupy WYG: brytyjskiej spółki notowanej na londyńskiej giełdzie papierów wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży drukarskiej poszukujemy:

PRACOWNIK CALL CENTER POŁĄCZENIA WYCHODZĄCE

Oferujemy:
podstawowa stawka godzinowa w wysokości 13 zł/h
premie prowizyjne 5% oraz premie uznaniowe od 150 zł - 400 zł
Umowa Zlecenie z ZUS ( możliwość ubezpieczenia członków rodziny )
Szkolenia z komunikacji oraz z negocjacji
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w pracach biurowych
Niezbędne narzędzia pracy
Pracę w nowoczesnym biurowcu w Sopocie
Zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem funkcjonującej ponad 30 lat na rynku pracy
Wymagamy:
Dobrej dykcji
Posługiwania się poprawną polszczyzną
Pogodnego usposobienia :)
Obowiązki:
Sprzedaż podręczników oraz literatury fachowej
Kontakt z firmami, jednostkami budżetowymi, fundacjami itp.
Nawiązywanie długotrwałych relacji z klientami

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres gdańsk@wyghr.pl z zaznaczeniem nr ref: CCW/02/SOP.

Oddzwonimy w ciągu 24h!!

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Oferta firmy
Wyg HR Consulting
Gdańsk
al. Grunwaldzka 103A
www.wyghr.pl

WYG HR CONSULTING

ID Oferty:67537
Pracodawca: WYG HR CONSULTING
Miejsce pracy:Sopot Wyścigi, Polska
Branża: Media
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2017-06-03