18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Cieśla budowlany

Ogłoszenie nieaktualne

Kopenhaga

Polvik Sp. z o.o. (nr w rejestrze 11310) będąca częścią duńskiej firmy PlusVikar z dużym powodzeniem działa na polskim rynku w zakresie rekrutacji pracowników do sektorów: motoryzacyjnego, logistycznego, budowlanego, technicznego, opiekuńczego oraz służby zdrowia. Jeśli szukasz pracy na terenie Norwegii, Szwecji, Finlandii, Danii, Niemiec lub Wielkiej Brytanii to trafiłeś w odpowiednie miejsce!

Opis stanowiska:
Dla swojego klienta w firma Polvik Sp. z o. o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

CIEŚLA BUDOWLANY

Miejsce pracy: Dania, Kopenhaga

Obowiązki:
- wykonywanie konstrukcji drewnianych
- ciesielskie prace wykończeniowe m.in. okna, drzwi, framugi, balkony
- precyzyjne wykonanie elementów drewnianych

Wymagania:
- minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej
- możliwość długoterminowej współpracy
- możliwość wyjazdu w brygadach kilkuosobowych
- pracę na cały etat z możliwością nadgodzin

Nasi konsultanci oferują:
- Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
- Opiekę nad kandydatem przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Sposób aplikowania

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV w języku polskim lub angielskim ) na adres: kt@polvik.com lub tel. +48 795 997 984.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".

ID Oferty:56362
Pracodawca: Polvik
Miejsce pracy:Kopenhaga, Dania
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Kontrakt
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:15
Data ważności:2016-06-20