18 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Cieśla szalunkowy - Francja

Ogłoszenie nieaktualne

Ruoms

ZB-AMOS Interim, s.r.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która została założona 2005 roku na terenie Słowacji. Zajmujemy się oddelegowaniem pracowników do prac na terenie Francji i Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Cieśla szalunkowy

Miejsce pracy:  Francja/ Ruoms

OBOWIĄZKI :
- wykonywanie ścian, stropów, słupów itp. za pomocą systemów szalunkowych
- praca na systemach szalunkowych: PERI, DOKA itp.
- podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania

WYMAGANIA :
- minimum 3 lata doświadczenia w wykonywaniu w/w czynności
- umiejętność pracy w zespole
- sumienność, zaangażowanie i pracowitość
- mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego

Oferujemy

OFERUJEMY :
- prace tymczasową na terenie Francji
- umowę o pracę + ubezpieczenie
- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 14,00 euro /h brutto
- tygodniowa podstawa godzin: 39 godzin (Godziny nadliczbowe płatne : od 36 do 43 godz. 25%, od 44 godz. 50%)
- darmowe zakwaterowanie
- możliwość pobierania zaliczek
- pomoc przy organizacji wyjazdu
- opiekę koordynatora 7/7

Informacje dodatkowe

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136 lub adres email : jobest.pl@gmail.com

ID Oferty:88827
Pracodawca: Jobest Services
Miejsce pracy:Ruoms, Francja
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:4
Data ważności:2020-06-12