24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Cieśla szalunkowy / Zbrojarz / Betoniarz - Norwegia

Ogłoszenie nieaktualne

Norwegia

W związku z nowymi projektami zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

Cieśla szalunkowy / Zbrojarz / Betoniarz

Ilość wakatów: 15
Miejsce pracy: Norwegia
Nr ref.: Cieśla/Zbrojarz 11/17

Obowiązki:
- prace związane z szalowaniem, zbrojeniem, betonowaniem - różne projekty (budynki, drogi, mury oporowe, tamy, prefabrykacja)

Wymagania

Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenie w/w zawodzie
- komunikatywny język angielski lub norweski
- znajomość rysunku technicznego
- umiejętność pracy samodzielnej
- mile widziany własny transport

Oferujemy

Pracodawca norweski oferuje:
- praca na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
- długie dni pracy
- możliwa długa współpraca
- umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach NORWESKICH

Informacje dodatkowe

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim oraz referencji pisemnych lub telefonicznych na adres:

pracanorwegia@a-personell.pl

W przesyłanych dokumentach proszę pamiętać o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

a-personell

ID Oferty:73166
Pracodawca: a-personell
Miejsce pracy:Norwegia, Norwegia
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:15
Data ważności:2017-11-29