24 kwietnia 2024, Środa

Zobacz podobną ofertę

Cieśla/stolarz konstrukcyjny-Norwegia-praca od zaraz!

Ogłoszenie nieaktualne

Arendal, Stavanger

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

W związku z pilnymi ofertami pracy zapraszamy do aplikowania na poniższe stanowisko:

Cieśla konstrukcyjny/Stolarz-Norwegia (Stavanger, Arendal)-praca od zaraz!

Ilość wolnych stanowisk: 10
Miejsce pracy: Norwegia - Stavanger, Arendal
Nr. ref.: Cieśla - Stavanger/Arendal

Obowiązki:
Renowacja budynków mieszkalnych, biurowych, szkół itp., montaż lub wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, stawianie ścian działowych, montaż sufitów podwieszanych, podłóg i schodów oraz prace wykończeniowe.

Od kandydatów pracodawca norweski oczekuje doświadczenia w w/w zawodzie.

Wymagania

Wymagania:
• minmum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim)
• znajomość rysunku technicznego
• umiejętność pracy samodzielnej
• umiejętność obsługi maszyn stolarskich
• kierunkowe wykształcenie (mile widziane),
• komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka norweskiego (warunek konieczny!)

Oferujemy

Pracodawca norweski oferuje:
• zatrudnienie na terenie Norwegii
• zatrudnienie na norweskich warunkach
• pełen etat
• wynagrodzenie od 171 NOK brutto na godzinę,
• długie dni pracy
• płatne zakwaterowanie
• pracę w stabilnej, dużej, wiarygodnej norweskiej firmie,
• pełne socjalne (dodatki rodzinne itp.)

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim o załączanie do dokumentów referencji pisemnych lub telefonicznych (bardzo ważne).
rekrutacja@es-perfekt.pl
www.es-perfekt.pl
Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.
Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą norweskim.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje dodatkowe

Informacja:
Dziękujemy za zainteresowanie naszymi ofertami.
W przypadku złożenia swojej aplikacji na projekty rekrutacyjne prowadzone wcześniej prosimy o przesyłanie aktualnego CV i informacji z przypomnieniem o swojej dostępności na nasz adres mailowy. W tytule wiadomości prosimy wpisać: nazwę stanowiska, z dopiskiem „przypomnienie”.

ES-Perfekt

ID Oferty:40439
Pracodawca: ES-Perfekt
Miejsce pracy:Arendal, Stavanger, Norwegia
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:8
Data ważności:2014-11-12