29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Cieśla/Szwajcaria

Ogłoszenie nieaktualne

Aargau

POLONICA Agencja Pracy wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442. Współpracujemy z firmami partnerskimi z terenu Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii.
Obecnie poszukujemy dla szwajcarskiego Kontrahenta Pracowników na stanowisko:

Cieśla / Szwajcaria

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- praca na umowę o pracę na szwajcarskich warunkach,
- cotygodniowe przelewy na konto szwajcarskie,
- możliwość pracy w nadgodzinach oraz weekendy,
- świadczenia pracownicze, ubezpieczenie
- zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę,

Wymagamy:
- komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego,
- min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku cieśli (mile widziane na terenie Szwajcarii lub za granicą)
- prawo jazdy kat. B oraz samochód

Zadania:
- praca z drewnem,
- rozbudowa i przebudowa wnętrz,
- konstrukcje domów drewnianych

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy:
pracuj@agencjapracy-polonica.pl

Kontakt telefoniczny: 71 723 75 46, 71 723 73 54 lub 607 649 466

W tytule prosimy wpisać „Cieśla/ Szwajcaria”. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

ID Oferty:48544
Pracodawca: KPF Polonica sp. z o.o.
Miejsce pracy:Aargau, Szwajcaria
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:2
Data ważności:2015-08-30