28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Dekarz dachów płaskich od zaraz

Ogłoszenie nieaktualne

bergen

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi i norweskimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.
Dla naszego Klienta z Norwegii poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:
- Wykonywanie pokryć dachowych
- Wykonywanie obróbek blacharskich
- Montaż rynien, rur spustowych z PCV
- montaż i zgrzewanie membran z PCV
- Wykonywanie pokryć dachowych (blacha cynkowa, stalowa ocynkowana, miedziana, aluminiowa)

Wymagania:
- minimum 4 lata doświadczenia jako dekarz (mile widziane doświadczenie na Półwyspie Skandynawskim)
- umiejętność samodzielnej pracy
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- prawo jazdy kategorii B
- bardzo dobra lub przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego (język szwedzki również jest dopuszczalny)
- umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych
- wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki

Oferta:
- umowa o pracę na norweskich warunkach (wraz z dodatkami)
- zorganizowane zakwaterowanie (płatne)
- pomoc w załatwieniu formalności i zalegalizowania pobytu na terenie Norwegii (również z rodziną)
- wynagrodzenie NOK 171 - 180 brutto/h (ekwiwalent €20,5-€21,5 brutto za godzinę)
- możliwość pracy w nadgodzinach
- długoterminowe, stabilne zatrudnienie

Zainteresowany? Wyślij CV już dziś na adres: rekrutacja@ksps.com.pl
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nr referencyjnego DBS/NO/KS
Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie do CV oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

KS Personal Service

ID Oferty:39064
Pracodawca: KS Personal Service
Miejsce pracy:bergen, Norwegia
Branża: Praca fizyczna
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2014-10-31