28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Dekarz - uszczelnianie dachów palnikiem

Ogłoszenie nieaktualne

Kraków

INTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych! Jesteś ciekaw? Nie zwlekaj - APLIKUJ!

Miejsce pracy: Francja, Les Chapelles (Alpy)

Zadania:
- praca z palnikiem gazowym
- uszczelnianie dachów i tarasów
- łączenie palnikiem bloków betonowych

Oferujemy:
-francuską umowę o pracę tymczasową (CTT)
-stawkę godzinową+ 10% premii (prime precarite)
-dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
-możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25%
-zakwaterowanie i dojazd do pracy
-opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
-pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność posługiwania się palnikiem gazowym
- brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
- zaangażowanie w powierzone obowiązki
- prawo jazdy kat. B
- mile widziana znajomość j. francuskiego, 1 osoba w ekipie

APLIKUJ: rekrutacja.zagranica@interimax.com

1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

INTERIMAX

ID Oferty:86556
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Kraków, Francja
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-07-05