28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Digital Marketing Manager

Ogłoszenie nieaktualne

Olsztyn

Nr ref: DMM/O/103/2018
Miejsce pracy: Olsztyn

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest producent drukarek 3D, materiałów do druku, służących do zaawansowanego prototypowania dla projektantów, projektantów przemysłowych, inżynierów. Sprzęt wykorzystywany jest w przemyśle, włączając w to automatykę, robotykę, lotnictwo oraz architekturę. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:
Digital Marketing Manager.

Obowiązki:
-Koordynacja prac nad aktualizacją i rozwojem serwisów produktowych,
-Koordynacja prac związanych z obsługą kanału eCommerce,
-Koordynacja prac zewnętrznych agencji,
-Analiza działań, raportowanie,
-Planowanie i realizacja kampanii performance marketing
-Współpraca z działem handlowym.

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
-Znajomość trendów i narzędzi w marketingu internetowym,
-Bardzo dobra znajomość Google Analytics,
-Znajomość zagadnień: Google AdWords, SEO,
-Bardzo dobra znajomość kanałów social media,
-Samodzielność, odpowiedzialność, samodyscyplina,
-Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie C1,
-Umiejętność tworzenia atrakcyjnych prezentacji.

Mile widziana:
-Znajomość branży druku 3D,
-Znajomość platformy WordPress.

Oferujemy:
-Możliwość samozatrudnienia lub pracę w oparciu o umowę o pracę,
-Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole,
-Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat,
-Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny,
-Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
-Integrację w i poza pracą,
-Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim na adres martyna.jop@salesfor.pl
W tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: DMM/O/103/2018
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łucka 15,lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

ID Oferty:76160
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Olsztyn, Polska
Branża: Marketing
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2018-07-11