19 marca 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Doradca ds. rekrutacji z j. niemieckim

Ogłoszenie nieaktualne

Bydgoszcz

Herz 24 Sp. z o. o. Sp. k.
Jesteśmy firmą, która zajmuje się delegowaniem opiekunek osób starszych do Niemiec.
W związku z dynamicznym rozwojem spółki, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Doradca personalny ds. rekrutacji z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:

 samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych
 redagowanie i publikacja ogłoszeń w mediach
 selekcja kandydatów
 pozyskiwanie kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem
 prezentacja firmy na targach pracy, imprezach plenerowych itp.

Oczekujemy:

 dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
 doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
 wysokie zdolności interpersonalne
 zorientowanie na wyniki i założone cele

Oferujemy:

 pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
 wynagrodzenie adekwatne do rezultatów pracy
 ciekawą, pełną wyzwań pracę
 elastyczny czas pracy
 pakiet medyczny
 umowa o pracę (istnieje również możliwość innej formy zatrudnienia lub dostosowania godzin pracy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na adres: milena.gburczyk@herz24.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

ID Oferty:60876
Pracodawca: Herz24
Miejsce pracy:Bydgoszcz, Polska
Branża: Doradztwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2016-11-27