28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Doradca Techniczno-Handlowy

Ogłoszenie nieaktualne

Opole

Dla naszego Klienta, firmy produkującej wiązki kablowe dla branży motoryzacyjnej, cieszącej się bardzo dobrą opinią wśród kontrahentów i pracowników, dysponującej nowoczesnym parkiem maszynowym, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca Techniczno- Handlowy w branży Automotive

Obowiązki:

• Przeprowadzanie regularnych wizyt u klientów
• Promowanie i prezentowanie produktów u klientów
• Dobór optymalnych rozwiązań technicznych dla klienta
• Nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi klientami
• Przygotowywanie raportów z podejmowanych działań
• Przeprowadzanie analizy rynku w celu dostosowania oferty handlowej do bieżących potrzeb klientów

Nasze oczekiwania:

• Min. 5 lat doświadczenia w budowaniu i utrzymywaniu relacji z klientem w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej (obszar techniczny w B2B)
• Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne (elektryka, automatyka, mechatronika, elektromechanika itp.)
• Łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami
• Prawo jazdy kat. B
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego

Co oferujemy:

• Umowę o pracę
• Pracę w nie dużej, rodzinnej firmie, gdzie ważne są dobre relacje z pracownikami i długofalowe rezultaty pracy
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
• Prywatna opieka medyczna

Zapraszamy do kontaktu oraz złożenia swojego CV.
Kontakt: Karolina Kulig 604-411-788
E-mail: karolina.kulig@illustro.pl
Lub priv na facebooku

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

ID Oferty:81071
Pracodawca: ILLUSTRO Doradztwo S.C.
Miejsce pracy:Opole, Polska
Branża: Obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-09-01