29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Doradca techniczno-handlowy

Ogłoszenie nieaktualne

Rzeszów

Nr Ref: DTH/R/101/2018
Miejsce Pracy: Rzeszów

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Dla swojego Klienta, firmy specjalizującej się w projektowaniu systemów klimatyzacji, mającej w swojej ofercie m.in. klimatyzacje, wentylacje, urządzenia do osuszania, ogrzewania i chłodnictwa, poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy techniczno-handlowego.

Obowiązki:
-Odpowiedzialność za realizację przydzielonego planu sprzedaży na podległym terenie;
-Bezpośrednie kontakty z klientami – aktywne budowanie rynku, docieranie do klientów (projektanci, inwestorzy, generalni wykonawcy), poszukiwanie projektów inwestycyjnych
-Doradztwo techniczne dla Klientów (dobór urządzeń i rozwiązań systemowych w zakresie klimatyzacji i wentylacji, wsparcie procesu projektowego);
-Udział w procesach negocjacji handlowych, podpisywanie umów
-Koordynacja procesu realizacji zamówień
-Udział w projektach marketingowych realizowanych w firmie
-Udział w procesach szkoleniowych wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania:
-Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo lub pokrewne)
-Doświadczenie w sprzedaży w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej
-Potwierdzona skuteczność handlowa
-Prawo jazdy kat B i zdolność do codziennego prowadzenia samochodu
-Wysokie predyspozycje handlowe (komunikatywność, umiej prezentacji siebie i produktu, umiej samodzielnego docierania do klientów i projektów inwestycyjnych, wysoka orientacja na cel i skuteczność zamykania sprzedaży)
-Doskonała organizacja czasu pracy i samodzielność w planowaniu czasu pracy (praca odbywa się w zadaniowym czasie pracy)
-Chęć rozwoju i wysoka motywacja do realizacji celów

Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym + prowizja kwartalna zależna od wyników realizacji budżetu
-Wysoką samodzielność i możliwość wykonywania pracy w zadaniowym czasie pracy
-Nowoczesne i wygodne narzędzia pracy (samochód z możliwością wykorzystania do celów prywatnych; laptop, telefon komórkowy, dostęp do nowocześnie wyposażonego biura)
-Stały dostęp do wiedzy technicznej, inżynierowie na miejscu
-Zagraniczne wyjazdy motywacyjne
-Życzliwą i przyjazną atmosferę pracy i dynamiczny, zmotywowany zespół współpracowników
-Systematyczne szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności osobiste
-Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń: grupowego i medycznego
-Karty sportowe Benefit Systems

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: DTH/R/101/2018
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

ID Oferty:76174
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Rzeszów, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2018-10-10