28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Doradza klienta / sprzedawca

Ogłoszenie nieaktualne

Łódź

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.
Aktualnie dla naszego Klienta, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Doradca klienta/Sprzedawca
Branża: Sprzedaż
Kraj: Polska
Region / województwo: łódzkie
Miejsce pracy / miejscowość: Łódź
Zadania:
- obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy
- udzielanie na prośbę klienta informacji o oferowanych produktach
- przyjmowanie zamówień, układanie towaru
- dbanie o estetykę punktu
Oferujemy:
- długoterminową współpracę
- szkolenie i możliwość rozwoju
- pracę u renomowanego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku
Wymagania:
- znajomość zasad obsługi klienta
- wysoka kultura osobista
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- dyspozycyjność
- motywacja i chęć do pracy
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą – APLIKUJ DO NAS!

Typ umowy: umowa zlecenie
Ilość wakatów: 1
Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Głowackiego 4/9, 30-085 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

INTERIMAX

ID Oferty:79421
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Łódź, Polska
Branża: Obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-06-30