28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Dyrektor ds. Customer Care

Ogłoszenie nieaktualne

Rzeszów

Nr Ref: DCC/R/107/2018
Miejsce Pracy: Rzeszów

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.
Naszym Klientem jest firma oferująca usługi rozliczania transakcji kartowych, cashback oraz procesowania płatności bezgotówkowych i dostarczania innowacyjnych usług dla biznesu.
Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko: Dyrektor ds. Customer Care

Obowiązki:
• Tworzenie strategii rozwoju, standardów oraz procedur w obszarze Customer Care
• Wdrażanie rozwiązań służących wzrostowi efektywności realizowanych projektów
• Opracowywanie i modyfikowanie standardów obsługi klienta
• Analiza potrzeb i planowanie rozwoju w oparciu o trendy na rynku
• Dbałość o utrzymanie długotrwałych relacji z klientami
• Kreowanie nowych rozwiązań w zakresie skutecznego zarządzania i praktyk sprzedażowych
• Planowanie, organizacja i nadzorowanie pracy zespołu kierowników oraz specjalistów
• Analiza i monitorowanie konkurencji oraz trendów rynkowych w zakresie obsługi klienta
Wymagania:
• Minimum 5 letnie doświadczenie menedżerskie w obszarze zarządzania relacją z klientem w międzynarodowej organizacji
• Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu procesami obsługi klienta
• Znajomość narzędzi i rozwiązań teleinformatycznych stosowanych w Customer Care
• Praktyczna znajomość systemów operacyjnych i sprzedażowych
• Umiejętność zarządzania zespołem
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania skomplikowanych problemów, realizowania wielu zadań jednocześnie
• Odpowiedzialność, pewność siebie, wysokie zdolności interpersonalne
• Silna orientacja na realizację celów
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
• Udział w tworzeniu nowego zespołu
• Bezpośredni udział w rozwoju firmy
• Dodatkowy kurs znajomości programu Exel oraz języka angielskiego
• Pełen pakiet benefitów

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim na adres: rekrutacja@salesfor.pl w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: DCC/R/107/2018

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

ID Oferty:76331
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Rzeszów, Polska
Branża: Obsługa klienta
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:3
Data ważności:2018-11-07