25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Dyrektor ds. Produkcji i Rozwoju – przetwórstwo mięsa

Ogłoszenie nieaktualne

Zabrze

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży mięsnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze
Nr ref. DPR_0612_Zabrze_IN

Obowiązki:
Kontrola nad produkcją (planowanie i rozliczanie produkcji)
Nadzór nad procesami technologicznymi
Optymalizacja produkcji
Współpraca z lekarzami weterynaryjnymi, dostawcami przypraw itd.
Zarządzanie grupą ok. 200 osób

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu technologii żywności
Znajomość systemów jakościowych obowiązujących w branży mięsnej
Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży mięsnej
Doświadczenie w zarządzaniu dużą grupą pracowników

Oferujemy

Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
Stabilne zatrudnienie w firmie z tradycjami
Możliwość zapewnienia służbowego mieszkania

PGB Human Resources

ID Oferty:17628
Pracodawca: PGB Human Resources
Miejsce pracy:Zabrze, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2012-06-29