25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Dyrektor ds. Przygotowania Produkcji

Ogłoszenie nieaktualne

Bełchatów/ Rogowiec

Obecnie dla naszego Klienta firmy z branży instalacji sanitarnych poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref: DPP_0511_Belch_I
miejsce pracy: Bełchatów/ Rogowiec

Obowiązki:
- Pozyskiwanie kontraktów budowlanych
- Merytoryczny nadzór nad wycenami i przygotowywaniem ofert
- Negocjacje warunków umowy
- Nadzór nad wykonaniem zamiennych projektów instalacyjnych
- Przygotowanie kontraktów do realizacji w zakresie budżetu, limitów środków produkcji i harmonogramu
- Merytoryczny nadzór nad wycenami protokołów konieczności i ich zatwierdzeniem przez klienta
- Budowanie własnych norm wykonawczych i baz cenowych dla wykonywanych ofert
- Analizy przygotowanych budżetów w stosunku do danych uzyskanych z realizacji projektów
- Budowanie pozytywnych relacji z klientami
- Pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne, instalacyjne sanitarne
- 10 lat doświadczenia w branży instalacji sanitarnych, 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym, 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku- warunek konieczny
- Dobra znajomość specyfiki rynku inwestycyjnego w Polsce, w tym branży budowlanej ze szczególnym uwzględnieniem branży instalacyjnej
- Wysoka wiedza techniczna z zakresu wewnętrznych instalacji sanitarnych
- Wysoka wiedza z zakresu wycen wewnętrznych instalacji sanitarnych
- Wysoka wiedza w zakresie organizacji projektów branży instalacyjnej
- Wysoka wiedza w zakresie projektowania wewnętrznych instalacji sanitarnych
- J. angielski w stopniu komunikatywnym
- Mile widziane uprawnienie w zakresie projektowania i wykonawstwa wewnętrznych instalacji sanitarnych

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa, dodatek funkcyjny, premia uznaniowa)
- Okres próbny
- Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon służbowy i inne)
- Szkolenia

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: b.pisula@pgbhr.com
podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska lub numer referencyjny.

Dziękujemy za przesłane aplikacje.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

PGB Human Resources

ID Oferty:13662
Pracodawca: PGB Human Resources
Miejsce pracy:Bełchatów/ Rogowiec, Polska
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2011-08-26