25 kwietnia 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Dyrektor zespołu analiz biznesowych e-commerce

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław

Nr Ref: DAB/WR/68/2018
Miejsce Pracy: Wrocław

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta, jednego z serwisów internetowych, będących jednym z największych w polskim Internecie źródeł informacji o produktach i ofertach ich zakupu w e-sklepach, poszukujemy pracownika na stanowisko: Dyrektor zespołu analiz biznesowych e-commerce.

Wymagania

co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy przy analizach oglądalności serwisów internetowych,
wykształcenie wyższe (ekonomiczne, finansowe lub techniczne),
doskonałe zdolności analityczne, umiejętność formułowania wniosków na podstawie posiadanych danych/badań,
doskonała znajomość Google Analytics, MySQL oraz Excel, Google Tag Manager, Google Optimize, Yandex Metrica na zaawansowanym poziomie,
znajomość protokołu HTTP, Google Apps Script, Google Analytics Measurement Protocol,
znajomość narzędzi: Microsoft Excel/Google Spreadsheets, Hadoop, RapidMiner
umiejętność prowadzenia prezentacji i argumentacji,
komunikatywność,
przedsiębiorczość, pozytywna energia i chęć do działania,
znajomość języka angielskiego w bardzo dobrym stopniu,
duża samodzielność oraz zdolności interpersonalne.

Oferujemy

Pracę w zgranym zespole z przyjazną atmosferą i zaangażowanymi ludźmi,
Umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagrodzeń,
Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta multisport)

Informacje dodatkowe

Obowiązki:
nadzór nad procesami, architekturą oraz polityką gromadzenia, retencji, wymiany i udostępniania danych
identyfikacja ryzyka projektowych,
nadzór nad utrzymaniem poprawności metodologii i harmonogramu oceny inicjatyw projektowych,
wspieranie doboru kluczowych metryk efektywnościowych dla procesów i produktów, wspieranie doboru narzędzi monitorowania
przygotowanie raportów, analiz i prognoz, które będą pomagały w zwiększaniu liczby użytkowników, a także poprawie ich zaangażowania i retencji,
współpraca z managerami odpowiedzialnymi za rozwój produktu, promocję serwisu i sprzedaż,
prawidłowe mierzenie aktywności użytkowników za pomocą Google Analytics i PLaNET PBI GfK,
testowanie i wdrażanie nowych narzędzi do analityki internetowej i optymalizacji konwersji w serwisie,
wsparcie zespołów sprzedaży i marketingu w ocenie nowych projektów, inicjowanie projektów,
monitorowanie oraz analizowanie niezbędnych danych rynkowych: analiza rynków, udziałów rynkowych, cen, działań konkurencji, trendów i zachowań konsumenckich wraz z przygotowaniem wniosków i rekomendacji,
nadzór i zarządzanie zespołem analityków biznesowych serwisu

ID Oferty:74987
Pracodawca: SALES FOR WWW.SALESFOR.PL
Miejsce pracy:Wrocław, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2018-04-20