28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

EKSPEDIENT na Lotnisku

Ogłoszenie nieaktualne

Wrocław

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego (certyfikat APT nr 6231) w związku z dynamicznym rozwojem klienta z Poznania poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce: Port lotniczy WROCŁAW

Obowiązki:
– obsługa Klientów;
- obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego;
– dbałość o ekspozycję towaru

Wymagania

– dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
– dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy

– umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o prace zawartą
– pracę w systemie zmianowym;
– atrakcyjną stawkę wynagrodzenia wraz z PREMIĄ;
– pracę z praktycznym zastosowaniem języka angielskiego w
środowisku międzynarodowym

Informacje dodatkowe

APLIKUJ: WYŚLIJ CV

ZADZWOŃ-ODDZWONIMY: 790 790 445

NAPISZ sms o treści: praca Wrocław

Jeżeli znasz osobę poszukującą pracy, prosimy poinformują ją, że prowadzimy rekrutację.
*oferta pracy tymczasowej
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

ID Oferty:76329
Pracodawca: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy:Wrocław, Polska
Branża: Sprzedaż
Rodzaj umowy: Umowa zlecenia
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:15
Data ważności:2018-03-28