17 października 2017, Wtorek
Na portalu znajduje się 49632 ogłoszeń

Zobacz podobną ofertę

Elektromonter

Sosnowiec

Jesteśmy nowoczesną firmą doradztwa personalnego doskonale znającą rynek pracy. Nasza główna usługa to rekrutacja personelu na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Potrafimy skutecznie i szybko przeprowadzić rekrutację doświadczonych i wykwalifikowanych: inżynierów, specjalistów, managerów. Świadczymy także inne usługi z zakresu HR: przeprowadzanie testów osobowościowych, przygotowywanie raportów płacowych, a także prowadzenie kampanii ogłoszeniowych w serwisach związanych z pracą.
Dla naszego klienta - jednej z wiodących międzynarodowych firm z branży elektrycznej posiadającej oddział w Sosnowcu - poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref. ER/166/17

Najważniejsze obowiązki:
• montaż rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia,
• montaż rozdzielnic średniego napięcia,
• przeprowadzanie testów wyrobu gotowego,
• pakowanie gotowych wyrobów.

Wymagania

• wykształcenie elektryczne,
• min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• praktyczna znajomość i umiejętność samodzielnego odczytywania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych,
• zdolności manualne oraz dokładność,
• gotowość do pracy w systemie jednozmianowym – w godzinach 6-14,
• samodzielność oraz sumienność.

Mile widziane:
• aktualne uprawnienia SEP do 1kV,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
• udział w tworzeniu nowej linii produkcyjnej na terenie zakładu,
• pracę w rozwijającym się zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

Informacje dodatkowe

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Talent Partners

ID Oferty:72632
Pracodawca: Talent Partners
Miejsce pracy:Sosnowiec, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Minimalne wynagrodzenie: ---
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-10-24