29 marca 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Elektryk / Automatyk

Ogłoszenie nieaktualne

Gliwice

Dla naszego Klienta - globalnego koncernu motoryzacyjnego posiadającego zakład produkcyjny w Gliwicach, w związku z dynamicznym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref. EA/13410

Najważniejsze obowiązki:
• analiza oprogramowania maszyn i urządzeń oraz awarii,
• zapewnienie sprawności urządzeń elektrycznych w zakresie sterowania, układów automatyki i instalacji elektrycznych,
• obsługa i programowanie sterowników PLC,
• modernizacja oraz instalacja nowych maszyn,
• prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami.

Wymagania

• wykształcenie techniczne (średnie bądź wyższe o profilu: automatyka, elektronika lub elektryka),
• podstawowa znajomość programowania sterowników PLC (Fanuc / Allen Bradley / Siemens),
• uprawnienia SEP do 1 kV,
• umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych,
• umiejętność pracy w oparciu o dokumentacją techniczną,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:
• znajomość branży automotive,
• znajomość maszyn CNC.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, stale rozwijającej się firmie,
• pakiet szkoleń,
• uczestnictwo w ciekawych projektach/uruchomieniach,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwości rozwoju zawodowego.

Informacje dodatkowe

CV prosimy przesyłać na adres: info@talentpartners.pl
W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Talent Partners

ID Oferty:88129
Pracodawca: Talent Partners
Miejsce pracy:Gliwice, Polska
Branża: Produkcja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Ilość wakatów:1
Data ważności:2019-12-31