19 marca 2024, Wtorek

Zobacz podobną ofertę

Elektryk - Belgia

Ogłoszenie nieaktualne

Lublin

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!
Dla naszego Klienta, zagranicznej firmy, pilnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektryk
Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki:
• podłączenia elektryczne w hotelach, restauracjach itp.
• rurowanie, okablowanie, oprzewodowanie, aparatury, tablice elektryczne, alarmy ppoż., wysokie i niskie napięcie

Wymagania:
• aktualne uprawnienia SEP
• bardzo dobra znajomość zagadnień elektrycznych w teorii i praktyce (czytanie planów i ich zastosowanie)
• min. 2letnie doświadczenie na stanowisku elektryka
• doświadczenie przy zakładaniu instalacji w budynkach mieszkalnych oraz użytku publicznego
• czynne prawo jazdy kat. B
• motywacja do pracy wBelgii na dłuższy czas
• dokładność, precyzja, odpowiedzialność
• mile widziany wyjazd własnym samochodem
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny! (do weryfikacji)

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie
• opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
• praca na jedną zmianę
• pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem
• zwrot kosztów za dojazd

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij nam swoje aktualne, opisowe CV ze zdjęciem. http://hrbc.es-candidate.com/application/form/265369/1861/0/
Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. Nr 1182 z późn. zm.)".
Jeśli chcesz otrzymywać informację o ofertach pracy, załącz w swojej aplikacji dodatkową klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez: INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A., INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A., A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. w celu przesyłania informacji o nowych ofertach pracy za pomocą poczty elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2013 r. Nr 1422 z późn. zm.)".
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.
Certyfikaty o dokonaniu wpisu podmiotów do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia:
- INTERIMAX INTERNATIONAL SP. Z O.O. S.K.A. (8340),
- INTERIMAX POLSKA SP. Z O.O. S.K.A. (8471),
- A-TEAM Recruitment SP. Z O.O. S.K.A. (8476).

INTERIMAX

ID Oferty:72871
Pracodawca: INTERIMAX
Miejsce pracy:Lublin, Belgia
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Ilość wakatów:1
Data ważności:2017-11-02