28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Elektryk budowlany- Niemcy, Drezno

Ogłoszenie nieaktualne

Drezno

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455,
poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Rozpoczęcie pracy: 13.10.2014

Opis stanowiska:
Praca na terenie Niemiec przy montażu i wymianie instalacji elektrycznych w zakładach przemysłowych.

Wymagania:
- wykształcenie elektrotechniczne
- co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego
- ważne uprawnienia SEP
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (pozwalająca czytać rysunek techniczny)
- mile widziana gotowość do wyjazdu własnym samochodem
- praca z własnymi narzędziami

Nasz klient oferuje:
- stawka godzinowa 11 euro brutto
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- kontrakt na czas od 6 do 9 miesięcy z możliwością przedłużenia
- praca w wymiarze 45h tygodniowo
- dodatek za nadgodziny (25% stawki podstawowej)
- ubezpieczenie na terenie Polski oraz Niemiec
- zagwarantowane bezpłatne zakwaterowanie
- konieczne narzędzia i zabezpieczenia do pracy pod napięciem, ubranie, samochód
- możliwość odbycia szkolenia zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@europajob.pl z
dopiskiem “elektryk” w tytule wiadomości

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

EuropaJob

ID Oferty:39067
Pracodawca: EuropaJob
Miejsce pracy:Drezno, Niemcy
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2014-10-31