20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Elektryk budowlany/ Niemcy

Ogłoszenie nieaktualne

Niemcy

Rübsam Personalvermittlung jest firmą, która zajmuje się rekrutacją dla przedsiębiorstw z ponad 25 letnim doświadczeniem na niemieckim rynku pracy. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony oraz świadczeniami socjalnymi i dostępem do opieki medycznej. Dbamy o rozwój fachowy oraz językowy pracowników, dlatego organizujemy bezpłatne kursy językowe i dokształcające.

Co nas wyróżnia? Jako nieliczni na rynku pracy zapewniamy pracownikom zatrudnienie przez cały rok.
Posiadamy oferty pracy również dla duetów
W sposób ciągły rekrutujemy i poszkujemy kandydatów na stanowisku pracy:

Zadania:
montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, centrach handlowych
montaż tras kablowych, gniazdek, przełączników, oświetlenia
montaż oraz okablowywanie skrzynek bezpiecznikowych

Wymagania

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie
wykształcenie kierunkowe – Elektryk
doświadczenie zawodowe w branży
prawo jazdy kat. B
samochód ( mile widziany)
umiejetność pracy z rysunkiem oraz schematem technicznym
uprawnienia SEP (mile widziane)
doświadczenie w pracy za granicą (mile widziane)

Oferujemy

Oferujemy:
umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony
zatrudnienie ciągłe przez cały rok ( rowniez w okresie zimowym)
ponadtaryfowe wynagrodzenie godzinowe
pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
dieta za każdy przepracowany dzień
opłacone zakwaterowanie (pokój wyposażony z dostępem do kuchni lub z kuchnią)
możliwość bezpłatnego dokształcania językowego oraz fachowego w naszym centrum szkoleniowym przy pełnym wynagrodzeniu po zatrudnieniu
ochronną odzież roboczą oraz skrzynkę narzędziową
dodatki urlopowe oraz świąteczne
przyporządkowanie odpowiedniej najkorzystniejszej klasy podatkowej,
urlop wypoczynkowy
dodatki pieniężne na dzieci w wieku przedszkolnym 6 roku życia (dodatki do kosztów przedszkola)
stałą opiekę koordynatora polskojęzycznego

Informacje dodatkowe

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie Cv wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy: biuro@praca-niemcy.com.pl
W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Elektryk budowlany”

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod
numerami telefonów: +49 661 96 21 99 40 lub +48 71 7588347
Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8.00 – 17.00

Więcej ofert pracy naszej firmy znajdą Państwo na naszej stronie
Internetowej: http://www.ruebsam-pv.de/ lub www.praca-niemcy.com.pl
Zapraszamy również na osobiste spotkania w
siedzibach naszych firm w Fuldzie, Frankfurcie i innych.

ID Oferty:47304
Pracodawca: Rübsam Personalvermittlung
Miejsce pracy:Niemcy, Niemcy
Branża: Bankowość
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:20
Data ważności:2015-06-30