19 kwietnia 2024, Piątek

Zobacz podobną ofertę

Elektryk budowlany - praca stacjonarna w Niemczech

Ogłoszenie nieaktualne

Monachium

Obowiązki:
przebudowa hotelu
demontaż starej i montaż nowej instalacji elektrycznej, np. układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, ogrzewanie elektryczne, montaż gniazd wtykowych, włączniki, przełączniki elektryczne)

Wymagania

Wymagania:
wykształcenie kierunkowe
doświadczenie zawodowe
własny samochód mile widziany
komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

wynagrodzenie 10,61 € brutto za godzinę
zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
10 euro dziennie diety (również za dni niepracujące)
powyżej 10 km, zwracane pieniądze za dojazd
niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
możliwość podjęcia długofalowej współpracy
możliwa praca w nadgodzinach

Informacje dodatkowe

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV w języku polskim wpisując „ELE/EL/14” lub nazwę stanowiska w tytule wiadomości

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

KS Personal Service

ID Oferty:38142
Pracodawca: KS Personal Service
Miejsce pracy:Monachium, Niemcy
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:6
Data ważności:2014-09-30