20 kwietnia 2024, Sobota

Zobacz podobną ofertę

Elektryk/ Elektromonter

Ogłoszenie nieaktualne

Stuttgart

Agencja Pracy POLONICA z siedzibą we Wrocławiu wpisana do krajowego rejestru agencji pośrednictwa pracy pod numerem 7442 prowadzi rekrutację dla firm z Niemiec oraz Austrii. Na chwilę obecną poszukujemy kandydatów na następującym stanowisku pracy:

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety,
- umowa o pracę na warunkach niemieckich,
- wszystkie świadczenia, urlop,
- pomoc w załatwianiu spraw formalnych
- min. 40 godzin pracy tygodniowo,
- stała opieka konsultanta polskojęzycznego,
- tłumaczenie CV, dokumentów,
- zakwaterowanie,
- Kindergeld,
- rozliczenie podatku przepracowanym roku

Wymagamy:
- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (wymóg konieczny),
- wykształcenia zawodowego w kierunku Elektryk, Elektromonter
- doświadczenia zawodowego minimum 3 lata na stanowisku pracy Elektryka,
- prawo jazdy kat. B oraz samochód

Zadania:
- typowe prace elektryczne,
- elektryka budowlana, montaż urządzeń, kładzenie kabli,
- elektryka przemysłowa, podłączanie maszyn,
- instalacje mieszkaniowe
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz zdjęciem na nasz adres mailowy praca@agencjapracy-polonica.pl lub kontakt telefoniczny 71 7237546.

Oferowane przez nas zatrudnienie jest legalne, nasze usługi dla kandydatów są bezpłatne.
Więcej ofert znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej.

ID Oferty:33947
Pracodawca: Polonica Sp. z.o.o.
Miejsce pracy:Stuttgart, Niemcy
Branża: Budownictwo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:5
Data ważności:2014-05-31