28 marca 2024, Czwartek

Zobacz podobną ofertę

Elektryk- Islandia

Ogłoszenie nieaktualne

Keflavik

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2017 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 62000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dla naszego islandzkiego klienta, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Elektryk - Islandia
Nr ref. E/IS/09.18
Lokalizacja: Islandia, Keflavik

Zadania:
Montaż instalacji elektrycznych.

Wymagania:

- Min. 3 lata doświadczenia jako elektryk
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Pozytywne nastawienie i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy:

- Możliwość długoterminowej współpracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z islandzkimi standardami - 3560 euro netto m-c (po odliczeniu kosztów zakwaterowania oraz podatku)
- Stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
- Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę

Aplikacje:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim na adres mail:
justyna.rybacka@adecco.com

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Jeżeli jesteś zainteresowany przyszłymi procesami rekrutacyjnymi bez konieczności ponownej aplikacji na stanowisko zamieść w swoim CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych przez podmioty Grupy Adecco (t.j. Adecco Poland Sp. z o.o., Adecco Staffing Sp. z o.o., Adecco Consulting Sp. z o.o. Modis Polska Sp. z o.o.) w celach przyszłych rekrutacji”
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. – wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody – dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland@adecco.com.

ID Oferty:81845
Pracodawca: Adecco Poland
Miejsce pracy:Keflavik, Islandia
Branża: Inne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę
Maksymalne wynagrodzenie: ---
Ilość wakatów:10
Data ważności:2018-09-29